MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10928442
nr 1092 8442
Byrå
1800-tal, Bemålad, längd: 98 cm, djup: 42 cm, höjd: 86 cm
Kondition: skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 februari 2017
kl 20:56:03
300 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr